امکانات ویژه ویپ

امکان برقراری تماس با سیستم از بیرون، امکان گرفتن پشتیبان از تنظیمات سیستم، مکالمات و گزارشات، استفاده از مکانیزم‌های فشرده سازی مکالمات جهت پهنای باند بیشتر.

مزایای ویپ

امکان برگزاری تماس چندین نفر بصورت کنفرانس، استفاده از سیستم‌های رمزنگاری برای امنیت بیشتر، امکان انتقال و ضیط تماس‌ها و مکالمات با کیفیت بیشتر همراه با پاسخگویی خودکار.

مکالمه بر بستر شبکه

با استفاده از فنآوري VOIP صدا توسط بسته‌های اطلاعاتی IP و از طریق اینترنت ارسال میگردد که کلیه شبکه‌های سازمانی، خصوصی، عمومی، شبکه‌هاي کابلی و همچنین شبکه‌هاي بی سیم را پشتیبانی می کند.

امنیت بالای تبادلات الکترونیکی

محرمانگی تبادل نامه‌های الکترونیکی، امنیت در مقابل هرزنامه‌ها و ویروس‌ها، سازگاری با برنامه (Skype for Business) نرم‌افزار (Microsoft Share Point) و برنامه (Outlook).

ارسال و دسترسی وسیع

امکان ارسال ایمیل هاي درون سازمانی، ارسال ایمیل با ظرفیت بالا و بدون محدودیت، امکان ارسال فکس، اس ام اس، (Voice Mail) ، امکان دریافت و ارسال بر روی موبایل.

مدیریت آسان ایمیل ها

به آسانی وظایفی مانند فرستادن ایمیل‌هاي خودکار، پاسخ‌گویی به ایمیل‌ها، تنظیم قرارهاي ملاقات، ایجاد رونوشت‌هاي صوتی و لیست‌هاي توزیع و پخش را مدیریت کنید.

بهره‌‌برداري‌ بیشترازمنابع سخت‌‌افزاري

امکان اتصال از همه جا، امکان‌ پاسخ‌ سریعتر‌ به‌ درخواست‌ها و مشکلات‌ کاربران، قابلیت‌ انعطاف‌پذیری‌ جهت رفع‌ نیاز کسب‌ و‌ کارها و رایانش سبز.

سهولت ارتقا نرم‌افزار و سخت‌افزار

مدیریت متمرکز، مدیریت بهتر تجهیزات، ارتقا امنیت و یکپارچه‌سازی، سهولت در دسترسی به داده ها و اعمال محدودیت موثرتر بر کاربران.

بهبود انباشتگی اطلاعات کاربران

با مزایایی چون کاهش پهنای باند مورد نیاز شبکه، جداسازی سیستم عامل و برنامه‌ها از سخت‌افزار و کاهش هزینه کلی مالکیت (IT TCO).

افزایش توان عملیاتی

یعنی پشتیبان گیري و باز نشانی راحت سیستم ها به هنگام بروز رسانی، افزایش اطمینان و امنیت سیستم ها و کاهش پیچیدگی عملیاتی و سریعتر شدن سرعت ایجاد و تحویل سرور.

تخصیص منابع اشتراکی

افزایش بازدهی و بهینه سازي مصرف انرژي و کاهش میزان فضای استقرار سرورها موجب افزایش بهره‌وری سازمان می گردد.

کاهش هزینه‌های خرید سخت افزار

ﻣﺠﺎزي‌سـﺎزي ﺳـﺮور ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﺑﻬﺮه وري در اﺳـﺘﻔﺎده از ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺳـﺨﺖ اﻓﺰاري در ﺑﺤﺚ ﮐﺎﻫﺶ ﻫﺰﯾﻨﻪ‌ها ﺑﺴﯿﺎر ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ.